REGISTRUOKITĖS APŽIŪRAI Registruotis
REGISTRUOKITĖS APŽIŪRAI
Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).
Registruotis
PILNA APDAILA
Žingsnis į namus be rūpesčių
MEDIUM APDAILA
KAINA 240 € / m² Kaina skaičiuota pagal projektinį plotą - 80,63 kv. m

Namai įrengti taip, kad estetika ir patogumas eitų išvien PLAČIAU

PREMIUM APDAILA
KAINA 280 € / m² Kaina skaičiuota pagal projektinį plotą - 80,63 kv. m

Saviems namams – dar daugiau kokybės ir individualumo PLAČIAU

UNICUM APDAILA

Namai, kurių charakterį ir sprendimus diktuojate jūs PLAČIAU

medium
apdaila
KAINA 240 € / m² Kaina skaičiuota pagal projektinį plotą - 80,63 kv. m Galvodami apie jūsų namus, ieškojome kainos, kokybės ir jaukumo santykio. Mūsų tikslas – toks apdailos variantas, kurį pasirinkus jūsų ateities nesukaustytų dideli finansiniai įsipareigojimai, tačiau namai būtų įrengti taip, kad juose jaustumėtės jaukiai ir patogiai. Žinoma, palikome vietos ir jūsų norams – parengtame „Medium“ apdailos pasiūlyme esate laisvi vadovautis savo skoniu, nuotaika ir būsimų namų vizija bei rinktis atitinkamus sprendimus.
ATSISIŲSTI PDF
premium
apdaila
KAINA 280 € / m² Kaina skaičiuota pagal projektinį plotą - 80,63 kv. m Kad namai atspindėtų kuo daugiau jūsų šeimos charakterio, o kasdienis gyvenimas jų per greit nenuvargintų – sudėliojome į kokybę ir pasirinkimo laisvę orientuotą apdailos pasiūlymą. „Premium“ apdailoje dėmesį skyrėme detalėms – nuo patvarių medinių grindjuosčių iki modernios vonios praustuvo formos, nuo durų dizaino iki nišų lubose ar sienose pasirinkimo.
Norime, kad nauji namai ne tik jus atspindėtų, bet ir kuo ilgiau jums tarnautų.
ATSISIŲSTI PDF
unicum
apdaila
Suprantame, kad jaukiausi namai tie, prie kurių kūrimo prisidėjo savos rankos ir idėjos. Tokiems naujakuriams turime išskirtinį pasiūlymą – „Unicum“ apdailos sprendimą. Namų kūrimo džiaugsmą paliekame jums, tačiau išsprendžiame vieną iš jūsų galvosūkių – patikimo tiekėjo paieškas. Jūsų norai, idėjos ir vizijos bus kur kas lengviau įgyvendinamos. Galiausiai, jokios kitos durys neves į tokius pat namus.
KREIPKIS
Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda rinkti lankytojų statistiką ir pritaikyti Jums internete rodomą reklamą. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti, o slapukus ištrinti. Skaityti daugiau
SUTINKU