REGISTRUOKITĖS APŽIŪRAI Registruotis
REGISTRUOKITĖS APŽIŪRAI
Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).
Registruotis
MĖGAUKITĖS
Ne tik namais, bet ir gyvenimu...
Gyvenvietė
ieškantiems
daugiau
Nok Nok Home – kvartalas, kuriame į gyvenimą bute pažiūrėjome kitaip. Čia jus pasitiks mažaaukštės statybos namai. Privatumą užtikrins kiekvienam butui atskiras įėjimas, o individualumą – nuosavas žaliuojantis kiemelis.

A+ energinės klasės privalumai – taip lengvai apibūdinsite savo šiuolaikišką ir patogų gyvenimą.

Žiemos namuose sušildys, o vasaros – atgaivins. Dėl to namų statybos sprendimams skyrėme ypatingą dėmesį. Sienos iš ekologiškų „Durisol“ blokelių leis kasdien įkvėpti gaivaus oro.

Kiekviename name 4-6 šeimos galės vadintis artimais kaimynais, ar dar geriau – draugais. Naujieji gyventojai kurs draugišką ir artimą bendruomenę saugiame privačiame kvartale, apjuostame tvora.

Nok Nok home – svajonių namų nebereikės ieškoti atviruke.
Namai
planuojantiems
ateitį
Gyventi bute, kuriame jaučiatės lyg privačiame name?
Tai sprendimas, kuris žavi.

Nok Nok home butuose jausitės lyg nuosavo namo šeimininkais. Jūsų pašto dėžutės nepasieks įvairios sąskaitos – laiptinės valymo ar apšvietimo mokesčių eilučių tiesiog nerasite.

Namus kursite patys. Kitaip, bet racionaliai apgalvojome kiekvieno buto išplanavimą: laisvai rinksitės ne tik baldus, bet ir erdves. 80,63 kv. m butuose galėsite įsirengti 3–5 kambarius.

Svarstote, ar pirkti sienų dažus iškart 5 kambariams? Nebūtina. Šiuos namus siūlome tiems, kurie gyvena šia diena, bet planuoja ateitį. Jei trys kambariai yra tiek, kiek užtenka šiandien, kitus du įsirenkite vėliau. Ateities planai linkę keistis – dažnai greičiau nei nusidėvi sienų dažai.

Turite senų svajonių ar idėjų? Pačius netikėčiausius projektus galėsite įgyvendinti nuosavame kiemelyje.
Vieta
trokštantiems
visko
Kvartalo vietos ieškojome lyg sau ir tik tada pasiūlėme Jums.

Gyvenvietė netoli Gilužio ežero – čia netrūks žalios gamtos, o miestietiškų privalumų net nepasigesite. Minutėmis skaičiuosite kelią iki poilsio gamtoje, tiesiąja pasieksite miesto centrą. Svečius galėsite pasitikti savo kiemelyje ar tiesiog – ant pledo ežero pakrantėje.

Leistis į miesto centrą gali dažnai ir neprireikti – Pilaitė tampa vis patrauklesne gyvenamąja vieta su drąsiais planais ateičiai. Mokyklos, prekybos centrai ir išvystyta infrastruktūra leis įsikurti dar lengviau.

Nok Nok Home – namai kaip iš atviruko. Teliks taip gyventi.
Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda rinkti lankytojų statistiką ir pritaikyti Jums internete rodomą reklamą. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti, o slapukus ištrinti. Skaityti daugiau
SUTINKU