Nekilnojamojo turto vystymo ir investicijų bendrovė REWO pradeda mažaaukščių gyvenamųjų namų projekto Pilaitėje „Nok Nok Home“ statybas. Šiam sostinės Pilaitės rajone naujai statomam kvartalui finansuoti bendrovė šiemet liepos mėnesį sėkmingai išplatino 3 mln. eurų vertės obligacijų emisiją ir, prasidedant statyboms, jau išmokėjo pirmąsias ketvirtines palūkanas obligacijų savininkams.

Naujai statomoje 1,5 ha ploto gyvenvietėje bus pastatyta keturiolika mažaaukščių A+ energinės klasės namų. Juose bus iš viso 77 trijų aukštų, 80 kv.m butai su kiemeliais, atskirais įėjimais. Butai bus šildomi aeroterminiu būdu. Gyventojai turės galimybę automobilius statyti šalia savo įsigytų būstų, o požeminiuose sandėliukuose patogiai susidėti papildomus daiktus.

„Manome, kad „Nok Nok Home“ projektas pirkėjų dėmesį patrauks ne tik originalia koncepcija, bet ir palankiomis įsigijimo galimybėmis – buto vieno kvadratinio metro kaina prasideda nuo 1060 eurų ir yra viena konkurencingiausių rinkoje“, – sakė REWO direktorius Edvinas Malevskis.

Kaip vieną iš projekto privalumų jo vystytojai išskiria racionalų statomų butų išplanavimą: 80,63 kv. m butuose bus galima ergonomiškai įsirengti 3–5 kambarius, priklausomai nuo individualių poreikių.

„Nok Nok Home“ statybų darbus planuojama užbaigti 2019 m. vasarą. Bendros investicijos į projektą sieks daugiau nei 5 milijonus eurų.

Patiko įrašas? Pasidalink DALINTIS